Chtěli byste vyrobit

Šperky na přání?

od května budu zase přijímat objednávky

 

časté otázky

Jaké druhy dárků vyrábíte?

Zrcátka, manžetové knoflíčky, náušnice, řetízky, prstýnky, placatky, zátky na lahev, přívěsky na klíče, zapalovače a otvíráky na pivo. Vše zalité křišťálovou pryskyřicí.

Jak dlouho budu na svou objednávku čekat?

Výroba trvá 2-3 týdny. Vždy záleží, jak se výroba povede, jelikož se často tvoří při tvrdnutí bublinky. Kdo by spěchal, je možnost expresní výroby s dobou dodání do 1 týdne za příplatek.

Posíláte náhled před výrobou?

Ano, všem posílám náhledy ke schválení. Pokud s výsledkem nebudete spokojeni, náhled Vám upravím podle představ.

Můžu mít i motiv s fotkou?

U šperků a doplňků na přání si můžete navolit vše podle libosti. Můžete si pouze změnit text už na nějakém stávajícím designu, který se Vám líbí z mé nabídky, přidat věnování či datum svatby. Také  je možné si celý motiv sestavit sami podle katalogu, který je u každého šperku a nebo  také můžete poslat Váš motiv například ze svatebního oznámení či fotografii. Nově přibyde možnost nechat si napsat věnování na šperk ručně za vyšší poplatek.

Proč už výroba na přání není ve stálé nabídce?

Výrobu na přání jsem loni v září oficiáně zrušila, protože mi nezbýval žádný čas na mou vlastní tvorbu, návrhy oblečení, malování, psaní atd. Byl o ni ale velký zájem, proto jsem se rozhodla jednou za čas podle časových možností výrobu na přání opět spustit. Bohužel ale dopředu nedokážu říci, kdy bude další výroba na zakázku, protože se to odvíjí vždy od volného času. Je ale možné, že ve svatební sezoně toho času a prostoru už moc nebude kvůli výrobě dárků ze stálé nabídky. Doporučuju si vždy objednávat s předstihem. Přihlašte se do formuláře výše, jakmile bude výroba na přání zase spuštěna, přijde vám upozornění. Z upozornění se můžete potom kdykoliv odhlásit.

nechcete tak dlouho čekat?

vyberte si ze skladovek