Chtěli byste vyrobit

Šperky na přání?

napište mi na email

 

časté otázky

Proč už výroba na přání není ve stálé nabídce?
Výrobu na přání jsem loni v září oficiáně zrušila, protože mi nezbýval žádný čas na mou vlastní tvorbu, návrhy oblečení, malování, psaní atd. a celé dny jsem pouze dělala šperky, které mnohdy nebyly ani zdaleka podle mého vkusu. O výrobu na přání vždy byl velký zájem, proto jsem se rozhodla jednou za čas podle mých možností výrobu opět spustit. Doporučuju si vždy objednávat s předstihem. Přihlašte se do formuláře výše, jakmile bude výroba na přání zase spuštěna, přijde vám upozornění. Z upozornění se můžete potom kdykoliv odhlásit.
Jaké druhy dárků vyrábíte?
Zrcátka, manžetové knoflíčky, náušnice, řetízky, prstýnky, placatky, zátky na lahev, přívěsky na klíče, zapalovače a otvíráky na pivo. Vše zalité křišťálovou pryskyřicí.
Jak dlouho budu na svou objednávku čekat?
Výroba trvá 2-3 týdny. Vždy záleží, jak se výroba povede, jelikož se často tvoří při tvrdnutí bublinky. Kdo by spěchal, je možnost expresní výroby s dobou dodání do 1 týdne za příplatek.
Posíláte náhled před výrobou?
Ano, všem posílám náhledy ke schválení. Pokud s výsledkem nebudete spokojeni, náhled Vám upravím podle představ.
Můžu mít i motiv s fotkou?
U šperků a doplňků na přání si můžete navolit vše podle libosti. Můžete si pouze změnit text už na nějakém stávajícím designu, který se Vám líbí z mé nabídky, přidat věnování či datum svatby. Také  je možné si celý motiv sestavit sami podle katalogu, který je u každého šperku a nebo  také můžete poslat Váš motiv například ze svatebního oznámení či fotografii. Nově jsem přidala i možnost nechat si napsat věnování na šperk ručně za vyšší poplatek.
nemůžete tak dlouho čekat?

vyberte si z široké nabídky skladovek