Nabídka pro firmy

Hledáte netradiční dárky pro obchodní partnery nebo zaměstnance? Vyrobíme vám je na míru za výhodných cenových podmínek.
Kontaktujte nás

 

 

Vyberte si cokoliv z naší nabídky šperků nebo doplňků a nechte si od nás připravit vhodný motiv, který udělá dojem.

 

 

Zrcátka k výročí kosmetického salonu

 

 

 

Vše obstaráte za výhodných podmínek, ať již potřebujete 20 nebo 200 kusů.

 

 

Manžetové knoflíčky pro hosty VIP večírku při příležitosti českého vydání knihy 50 odstínů šedi

 

 

Vánoční dárky pro zaměstnance a obchodní partnery s motivem na přání se těší oblibě především v podobě manžetových knoflíků, placatek, zapalovačů, zrcátek a vizitkářů.

 

Firemní manžetové knofíčky s logem

 

 

Pozornost pro účastníky kurzů nebo novináře jaké nadchly třeba hosty VIP večírku při příležitosti českého vydání knihy 50 odstínů šedi nebo jubilejní výstavy Andyho Warhola.

Manžetové knoflíčky pro firmu Boxforking (foto zdroj: Boxforking)

 

Jestli hledáte manžetové knoflíky s motivem výročí firmy, nebo nezapomenutelný dárek pro novináře a obchodní partnery na památku účasti na vaší akci, s námi máte jistotu, že váš dárek bude opravdu jedinečný.

 

 

Firemní manžetové knofíčky s logem

 

Skvělou zkušenost s námi již mají firmy jako Nakladatelství Albatros, Boxforking, Plešinger, Angel Wings, Vědomý život nebo Alšova Jihočeská Galerie, Časopis Barbar.

 

 

Manžetové knoflíčky pro firmu Plešinger (foto zdroj: Plešinger)

 

 

 

Reklamní předměty, které si rozhodně nikdo nesplete s těmi od konkurence.

 

 

Zrcátka pro výstavu Andyho Warhola v Alšově galerii

Chcete svým kolegům darovat originální firemní dárek?

Reference

Spolupráce s Leonou byla pružná, rychlá a spolehlivá. Moc děkuji za precizně vytvořená zrcátka na míru, která skvěle podpořila můj online kurz. Příště se na Design empathy obrátím s důvěrou zas.

Tereza

zrcátka na přání, Vědomý život s.r.o.

Se šperky Design Empathy mám opakovaně velmi dobrou zkušenost. Objednala jsem již mnohokráte a stále se vracím. Kvalita zpracování, pečlivá práce, ruční výroba i originalita jsou pro ně naprostou samozřejmostí. I když sháním krásný dárek pro kamarádku, zrcátko pro dcerku nebo si chci udělat jen radost, jsou pro mě jasnou vobou. Mohu velmi doporučit!

Rehana

dárkové předměty, Angel Wings s.r.o.

S Design empathy spolupracuje BoxforKing od samotného vzniku projektu – tedy od roku 2016. Našim cílem je nabízet a ukazovat v měsíčních balíčcích pro muže české talentované výrobce a designéry, kteří nabízí zajímavý a hlavně kvalitní produkt. Přesně tohle vše Design empathy splňuje a my jsme moc rádi, že se naše vzájemná spolupráce neustále rozvíjí.

Tomáš

manžetové knoflíčky, BoxforKing

 

Pin It on Pinterest