LEONA

LEONA

Founder & manažerka celého týmu v jednom, která vytváří grafické designy šperků, výrobu, stará se o reklamu, fotky, propagaci a prezentaci značky a vše kolem firmy, co navenek není na první pohled vidět.
MICHAELA

MICHAELA

Míša je na mateřské a je naše pomocná ruka s čímkoliv, co může udělat z domova – tedy komunikuje se zákazníky a vyřizuje objednávky.
ADAM

ADAM

Když si nevíme s něčím rady nebo je potřeba něco zachránit, je tu náš jediný mužský element Adam. Mimo jiné se stará o tisk a řezání motivů, vyrobí a sežene cokoliv je třeba.

CO NAJDETE U DESIGN EMPATHY? Šperky a doplňky z křišťálové pryskyřice, personalizované doplňky na svatby a v neposlední řadě také trička, šaty, batohy a plátěnky s jednoduchým a pohodlným autorským střihem i designem.

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO? Značka design empathy vznikla v červnu 2010, zprvu jako můj malý přivýdělek ke studiu architektury, kdy jsem si o víkendech vyráběla šperky z křišťálové pryskyřice bez jakékoliv ambice v tom i po škole dále pokračovat… 

Postupem času se po facebooku rozkřiklo, že jako jedna z mála v té době vyrobím jakoukoliv grafiku i na míru, a tak jsem se začala soustředit převážně na tvorbu šperků a doplňků na zakázku a moje práce najednou začala převažovat nad projekty do školy. Začala jsem se víc a víc věnovat výrobě dárků na svatby, škola šla stranou a k tomu všemu jsem nakonec vytvořila online katalog, pro tvorbu motivů podle přání. V březnu roku 2015 jsem se pustila po hlavě do nového projektu – chtěla jsem vytvořit pohodlná trička, která budou sedět každé postavě doplněná autorskými kresbami. 

Trička se povedla a tak k nim postupně přibyly plátěnky, batůžky a na podzim roku 2017 také i pohodlné šaty s kapsami.

JAKÉ DESIGNY VYTVÁŘÍM? Snažím se držet vše v jednotném stylu a zároveň motivy různě obměňovat. Miluju minimalismus s přírodními prvky a tlumené barvy a v tomto duchu se nese i celé kolekce. Oblečení nechávám vždy vyrobit pouze v omezeném množství a snažím se zachovat originalitu v motivech ale i v počtu prodaných kousků. Kdo ví, jaká další výzva se mi naskytne.

KONTAKT:

info@designempathy.cz

Upřednostňuji komunikaci přes email. Ne vždy jsem v době Vašich dotazů u počítače. Po telefonu většinou nedokážu hned odpovědět na všechny otázky, na emaily odpovídám denně.

Leona: + 420 776 561 829
informace k objednávkám a nabídky na spolupráci

KDE NÁS NAJDETE:

VLASTNÍTE OBCHOD A CHTĚLI BYSTE V NĚM MÍT NAŠE PRODUKTY? KONTAKTUJTE NÁS NA info@designempathy.cz