KDO JE DESIGN EMPATHY? Tým mladých lidí, kteří tvoří šperky a doplňky z křišťálové pryskyřice, personalizované doplňky na svatby a v neposlední řadě také trička s jednoduchým autorským střihem i designem.

JAK TO VŠECHNO VZNIKLO? Značka design empathy vznikla v červnu 2010, zprvu jako malý přivýdělek ke studiu výrobou šperků z křišťálové pryskyřice.

Postupem času se rozkřiklo, že rádi vyrobíme cokoliv, a tak jsme se začali soustředit i na tvorbu šperků a doplňků na zakázku – převážně na svatby. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a brzy zde spustíme interaktivní formulář pro jednoduchou tvorbu motivů na přání. Tým i rozmanitost sortimentu se začala pomalu ale jistě rozšiřovat a v březnu roku 2015 jsme začali spolu s Petrou vyrábět trička s autorskými kresbami.

Snažíme se držet vše v jednotném stylu a zároveň motivy různě obměňovat, milujeme minimalismus s přírodními prvky a tlumené barvy. Naše trička se vyrábí v omezeném množství a snažíme se zachovat originalitu v motivech ale i v počtu prodaných kousků. Kdo ví, jaká další výzva se nám naskytne.

LEONA

LEONA

Founder & manažerka celého týmu v jednom, která vytváří grafické designy šperků, stará se o reklamu, fotky, propagaci a prezentaci značky a vše kolem firmy, co navenek není na první pohled vidět.
MICHAELA

MICHAELA

Míša je na mateřské a je naše pomocná ruka s čímkoliv, co může udělat z domova – tedy komunikuje se zákazníky a vyřizuje objednávky.

ŠÁRKA

ŠÁRKA

Naše pracovitá a spolehlivá Šárka, která má dvě krásná dvojčátka, zastane veškerou výrobu šperků a focení. Vše, co si vyrobí, také sama zabalí a odesílá našim milým zákazníkům.
ADAM

ADAM

Když si nevíme s něčím rady nebo je potřeba něco zachránit, je tu náš jediný mužský element Adam. Mimo jiné se stará o tisk a řezání motivů, vyrobí a sežene cokoliv je třeba.

KONTAKT:

info@designempathy.cz

Upřednostňujeme komunikaci přes email. Máme různou pracovní dobu a ne vždy jsme v době Vašich dotazů u počítače. Po telefonu většinou nedokážeme hned zodpovědět všechny otázky, ale na emaily odpovídáme denně.

 

Leona: + 420 776 561 829
informace k objednávkám a nabídky na spolupráci

Šárka: + 420 723 591 220
info ohledně objednávek s vyzvednutím v Táboře

KDE NÁS NAJDETE:

SPOLUPRACOVALI JSME S:

VLASTNÍTE OBCHOD A CHTĚLI BYSTE V NĚM MÍT NAŠE ŠPERKY? KONTAKTUJTE NÁS NA info@designempathy.cz

 

Pin It on Pinterest