Chtěli byste vyrobit

Šperky na přání?

od 1.3. budu zase přijímat objednávky

 

časté otázky

Jaké druhy dárků vyrábíte?

Zrcátka, manžetové knoflíčky, náušnice, řetízky, prstýnky, placatky, zátky na lahev, přívěsky na klíče, zapalovače a otvíráky na pivo. Vše zalité křišťálovou pryskyřicí.

Jak dlouho trvá výroba?

Výroba trvá 1-3 týdny. Na všech zakázkách začnu pracovat až po 10.3., počítejte tedy s dodací lhůtou maximálně 1 měsíc.

Posíláte náhled před výrobou?

Ano, všem posílám náhledy ke schválení. Pokud s výsledkem nebudete spokojeni, náhled Vám upravím podle představ.

Můžu mít i motiv s fotkou?

U šperků a doplňků na přání si můžete navolit vše podle libosti. Můžete si pouze změnit text už na nějakém stávajícím designu, který se Vám líbí z mé nabídky, přidat věnování či datum svatby. Také  je možné si celý motiv sestavit sami podle katalogu, který je u každého šperku a nebo  také můžete poslat Váš motiv například ze svatebního oznámení či fotografii. Nově přibyde možnost nechat si napsat věnování na šperk ručně za vyšší poplatek.

Co když nestihnu objednat v březnu, kdy plánujete další výrobu na přání?

Výrobu na přání jsem loni v září oficiáně zrušila. Nezbýval mi totiž žádný čas na mou vlastní tvorbu, návrhy oblečení, malování, psaní atd. Protože je ale zájem obrovský, rozhodla jsem se vzít vždy pár zakázek podle časových možností a proto dopředu nedokážu říci, kdy bude další výroba na zakázku. Je ale možné, že ve svatební sezoně toho času a prostoru už moc nebude. Doporučuju si objednávat s předstihem. Přihlašte se do formuláře výše, jakmile bude výroba na přání zase spuštěna, přijde vám upozornění. Z upozornění se můžete potom kdykoliv odhlásit. 

nechcete tak dlouho čekat?

vyberte si ze skladovek