Hodnocení zákazníků

Naprosto luxusní zrcátka, která byla dárkem pro mé družičky a svědkyni !!! Všechny z nich byly naprosto ohormené jak jsou krásné!!! Nádherná práce !!! Objednávka vyřízena bleskově!!! Moc děkujeme!!!

Petra Bílková

Zrcátka na svatbu

Jsem milovnice šperků, i když všechny neunosím  Na tuto stránku jsem narazila náhodou a musím říct, že jsem si tuhle stránku zamilovala!  Nejenže už mám doma dva kousky krásných naušnic, ale už čekám na další a krásně se nosí. Moc vám děkuji! 

Kristýna Švarcová

Náušnice

Všem vřele doporučuji! Velmi rychlé,ochotné a milé jednání! Neustálá spolupráce do mé úplné spokojenosti se šperkami! Navíc je to skvělý celoživotní a vzpomínkový dárek!

Naďa Kazdová

Šperky na přání na svatbu

Dokonalé! Jsem naprosto nadšená! Krásné nápady na dárky, skvělé provedení, vstřícná komunikace a pomoc s vlastním designem, včasné odeslání, krásně zabaleno —> maximální spokojenost a obchod mohu všem jedině doporučit.

Kateřina Wolfová

Svatební sada dárků

Vše proběhlo v naprostém pořádku, jsem velmi spokojena. Náušnice jsou nádherné, kvalitní, koupila jsem je jako dárek a budu se s nimi těžko loučit 🙂 Mám výrobky z pryskyřice ráda a příště je budu kupovat už jen tady 🙂 Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Kateřina Svobodová

Náušnice

Přála jsem si vlastní motiv not z naší srdeční opery:-) Dámy z design empathy mi motiv navrhly a krásně zpracovaly, a to i když jsem si vzpomněla v předvánočním šíleném čase, kdy si určitě objednává mnoho zákazníků. Knoflíčky jsou v reálu ještě krásnější než na návrhu! Děkuji moc!

Klára Kochová

Manžetové knoflíčky na přání