LEONA PRŮCHOVÁ

zakladatelka a designérka

Vyrábím pro vás šperky a doplňky z křišťálové pryskyřice, personalizované doplňky a dárky na svatby.

V červnu roku 2010 jsem založila značku Design Empathy a začala jsem se věnovat tvorbě šperků z pryskyřice, postupem času se nabídka stále více rozrůstala a začala jsem vyrábět i svatební dárky podle přání zákazníka, vytvořila jsem si i svůj katalog a různé motivy a ručně psaná písma.

 Nejvíce si zákazníci oblíbili zrcátka, která dávají maminkám, svědkyni, družičkám či samotné nevěstě na rozloučení se svobodou. Zrcátka můžou být i krásným dárkem pro každou ženu, které chcete udělat radost milým věnováním. V nabídce nechybí ani dárky pro muže, nejoblíbenější jsou manžetové knoflíčky a placatky. Ty můžete dát ženichovi ve svatební den, svědkovi nebo tatínkovi na kuráž před obřadem a nebo tatínkovi či dědovi jen tak k Vánocům či k narozeninám pro radost.

V roce 2018 jsem vytvořila limitovanou edici plechových hrnků v roce 2018 pro obchod Kuráž, kde najdete i mé ostatní kousky. V nabídce eshopu jsou teď už ale poslední hrnečky z této limitované edice.

Na podzim roku 2019 jsem od Design Empathy oddělila i mou druhou značku oblečení Minile. Oblečení se věnuji od roku 2015 a možná si pamatujete trička a šaty s motivy, kdy ještě bylo spojené s Design Empathy. Teď je móda více minimalistická a proto taky nová značka Minile.

Snažím se vše držet v jednotném stylu, miluju minimalismus a tlumené sladěné barevné tóny s přírodními prvky – najdete tu tedy hodně květin a rostlinných prvků, geometrické vzory, ale také zvířátka a veselé barvy. Nově jsem přidala kolekci pozlacených šperků s motivy drahých kamenů.